Close
Vyberte jazyk
Bratislava Bratislava
Slovensko
Bratislava
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Belarus
Minsk
Czech Republic
Prague Brno
Združene države Amerike
New York
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Slovensko
Ukrajina
Lotyšsko
Belarus
Czech Republic
Združene države Amerike

Naše upratovacie služby

Prečo vyskúšať upratovacie služby?

Využívanie profesionálnych upratovacích služieb má viacero výhod:

  • šetrí váš čas – vy môžete počas upratovania oddychovať alebo pracovať,
  • šetrí vašu energiu – o všetko sa postarajú naši zamestnanci, vy nemusíte ani pohnúť prostom,
  • a navyše máte istotu, že všetko bude upratané dokonale bez akýchkoľvek chýb.

Naši profesionáli pri upratovaní bytov, domov či kancelárskych priestorov nič nevynechajú a disponujú špičkovým vybavením a čistiacimi prostriedkami. Vy tak viac nemusíte po obchodoch zháňať, ktorý prostriedok bude najlepší na odstránenie škvŕn, umývanie okien, umývanie podlahy alebo vydrhnutie znečisteného drezu, my urobíme všetku prácu za vás!

Upratovacie služby Bratislava dostupné pre všetkých

Donedávna platilo, že využívať profesionálne upratovacie služby si mohli dovoliť využívať len firmy alebo tí bohatší z nás. To sa však postupom času zmenilo a dnes už nie je žiaden problém nájsť cenovo dostupné upratovacie služby v Bratislave. Pri krátkom prieskume trhu na internete zistíte, že firiem aj jednotlivcov ponúkajúcich profesionálne upratovacie služby v Bratislave je veľmi veľa. Ako sa teda medzi nimi zorientovať a vybrať si tú správnu spomedzi nich? Prezrite si stránky rôznych upratovacích služieb a rýchlo zistíte, že sa líšia nielen cenou, ale aj spôsobom objednávania, ponúkanými službami atď. Na základe toho si už určite budete vedieť vybrať, komu dôverovať.

My v CleanWhale sa za svoje ceny nehanbíme. Kompletný cenník našich upratovacích služieb vrátane vysávania, tepovania sedačiek a kobercov, umývania okien a iných služieb nájdete na našich stránkach.

Naše služby si objednáte jednoducho kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom objednávkového formuláru. V ňom si vyberiete presný dátum a čas, kedy k vám domov máme prísť. Garantujeme vám maximálnu profesionalitu, spoľahlivosť a diskrétny prístup.

Náš tím pristupuje ku každému zákazníkovi individuálne a splní každé vaše želanie spojené s upratovaním. Objednajte si naše upratovacie služby v Bratislave ešte dnes!

Darčekove Upratovanie

Darčekové certifikáty na čistenie bytov a chemické čistenie

Môžete si objednať darčekový poukaz na upratovanie bytu,
čistenie nábytku alebo umývanie okien.