Close
Vyberte jazyk
Bratislava Bratislava
Slovensko
Bratislava
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Belarus
Minsk
Czech Republic
Prague Brno
Združene države Amerike
New York
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Slovensko
Ukrajina
Lotyšsko
Belarus
Czech Republic
Združene države Amerike

Upratovacie služby Bratislava recenzie od zákazníkov

Google
Priemerné skóre v službe Google
4.6

Spätná väzba od našich zákazníkov

Beatriz
Star Star Star Star Star
Som veľmi spokojný. Budem vás odporúčať a určite opäť využijem vaše služby. Ďakujem
Dominika
Star Star Star Star Star
Som veľmi spokojná. Slečna bola milá a naozaj upratala všetko do detailov. Ešte raz ďakujem. Zachránili ste ma :)
Lukáč
Star Star Star Star Star
Mozem naozaj iba odporucit, okna aj zaluzie vycistene precizne. Co velmi ocenujem kvoli dosiahnutiu kvalitneho vysledku predlzia cas upratovania, aby bol zakaznik spokojny.
Viliam
Star Star Star Star Star
Objednávka bola pôvodne na 2.5 hodiny ale podcenil som ako bol byt špinavý. Pani prišla a neúnavne upratovala 5 hodín. Ďakujem
Silvia
Star Star Star Star Star
Veľmi dokladné upratovanie celého bytu. Dobrá cena. Ďakujem.
Zanechať recenziu cez Google
Žiadni roboti a žiadne automatické odpovede - položte otázku a dostanete rýchlu odpoveď od človeka.

Upratovacie služby Bratislava – ako si medzi nimi vybrať?

S upratovacími službami je to ako so všetkým v živote – kým sami nevyskúšate, neviete, do čoho idete. Na to, aby ste zistili, či vám bude firma ponúkajúca upratovacie služby vyhovovať, musíte si ju proste objednať a vyskúšať. Inak to, bohužiaľ, nejde. Nikto však nechce riskovať a zbytočne vyhodiť peniaze za niečo, čo sa mu možno v konečnom dôsledku ani nebude páčiť. A práve vtedy vám môžu pomôcť recenzie upratovacích služieb.

Recenzie sú objektívne hodnotenia od skutočných zákazníkov, ktorí už nejakú firmu vyskúšali a o svoje skúsenosti sa rozhodli s vami podeliť. Prečítať si ich môžete naozaj jednoducho. Zadajte do Googlu dopyt „upratovacie služby bratislava recenzie“ a Google vám okamžite vyhodí veľa objektívnych recenzií od ľudí, ako ste vy.

CleanWhale – upratovacie služby v Bratislave s najlepšími recenziami

Prečítajte si recenzie našich upratovacích služieb v Bratislave CleanWhale a presvedčte sa sami, že nami ponúkané služby sú naozaj kvalitné a profesionálne!

Pozrite sa, čo o nás napísali naši zákazníci a aké zanechali na naše upratovacie služby recenzie na Googli či Facebooku.

Vysoké priemerné hodnotenia od našich klientov z viacerých krajín Európy na všetkých platformách len dokazujú to, že naše upratovacie služby spĺňajú vysoké štandardy. A, čo je najdôležitejšie – sú v súlade s očakávaniami vás, našich zákazníkov. Náš prístup k zákazníkom najlepšie charakterizuje staré známe príslovie: „Náš zákazník, náš pán.“ Pre nás sú vaše názory a želania vždy prvoradé. Ak aj napriek tomu nebudete s našimi upratovacími službami spokojní, urobíme všetko pre to, aby sme spoločne našli riešenie. Spoľahnite sa, že pre vašu spokojnosť urobíme maximum.

Pozitívne recenzie sú zárukou kvality našich služieb. Majte na pamäti, že recenzie nemáme možnosť mazať, meniť, ani do nich žiadnych iným spôsobom zasahovať.

Všetko, čo si o našich upratovacích službách v recenziách prečítate, je pravdivé. Tisícky spokojných zákazníkov sú zárukou toho, že aj vy budete s našimi službami spokojní! Objednajte si upratovacie služby v Bratislave od nás a zanechajte nám recenziu aj vy.