Close
Vyberte jazyk
Bratislava Bratislava
Slovensko
Bratislava
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Belarus
Minsk
Czech Republic
Prague Brno
Združene države Amerike
New York
+421 915 543 355
Call center working hours: Od pondelka do soboty, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Call center working hours: Od pondelka do soboty, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: Od pondelka do soboty, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Slovensko
Ukrajina
Lotyšsko
Belarus
Czech Republic
Združene države Amerike

Čistenie matracov Bratislava u vás doma

Hľadáte čistenie matracov v Bratislave? Ponúkame hĺbkové čistenie matracov u vás doma. Objednajte si domáce čistenie matracov za férovú cenu. Používame kvalitné prípravky na čistenie matracov.

V posteli strávi každý z nás až tretinu svojho života. Preto je dôležité, aby vám matrac dokonale sedel a aby pre vás nepredstavoval žiadne zdravotné riziko. Medzi ľuďmi je dnes pomerne rozšírená napríklad alergia na roztoče, ktoré sa ukrývajú a množia práve v matracoch. Čistenie matracov je tak nielen estetická záležitosť, ale, čo je najdôležitejšie – investícia do vášho zdravia.

Čistenie matracov nemusí byť zložité, stačí vedieť, ako na to

Pred čistením matracu by ste z neho mali odstrániť všetky viditeľné nečistoty ako prach, omrvinky alebo žmolky z plachty. To najľahšie pôjde pomocou vysávača s nadstavcom na čalúnenie. Nezabudnite povysávať obe strany matraca.

Následne treba matrac vyčistiť. Dnes už má veľa matracov odnímateľný poťah, ktorý sa dá prať v práčke. Tým však vyčistíte len povrch matraca, kým jeho vnútro ostane stále rovnako znečistené.

Aby ste z vnútra aj z povrchu matraca odstránili čo najviac škodlivých roztočov a iných nečistôt, treba vykonať hĺbkové čistenie matracov pomocou kvalitného prípravku na čistenie matracov.

Čistenie matracov Bratislava od profesionálov

Nechce sa vám zháňať po obchodoch čistiace prostriedky a skúšať rôzne značky, kým nenájdete tú najúčinnejšiu? Nebaví vás trápiť sa s domácim čistením matracov? Nemáte v byte priestor na skladovanie čistiacich nástrojov na matrace?

Obráťte sa na profesionálov a využitie služby našej upratovacej spoločnosti CleanWhale. Naši vyškolení zamestnanci si ľahko poradia s čistením matracov priamo u vás doma. K dispozícii majú všetko potrebné na svoju prácu tak, aby to zvládli rýchlo, jednoducho a hlavne kvalitne.

Navyše naše služby poskytujeme za veľmi výhodné ceny, ktoré neskrývame a vždy ich nájdete na našich stránkach. Jednoducho vyhľadajte „CleanWhale cena čistenie matracov“ alebo „cleanwhale čistenie matracov doma“ Cenník máme rozdelený presne podľa počtu a typu matracov, a tak ešte pred objednávkou presne viete, koľko a za čo zaplatíte.

Ako často by sa mali matrace čistiť?

Samozrejme, že hĺbkové čistenie matracov sa nemusí vykonávať tak často ako výmena posteľnej bielizne, ale ani by ste ho nemali donekonečna odkladať. Pri alergikoch je vhodné ich čistiť aspoň raz za mesiac, pri ostatných raz za dva mesiace.

Naša upratovacia spoločnosť CleanWhale jednoznačne patrí medzi najlepšie na trhu v upratovaní a čistení matracov doma. Vyskúšajte naše služby a presvedčte sa sami. Cez internet si vyberiete vhodný dátum a čas. Dáte nám vedieť, či budete v danom čase doma alebo si máme od vás vyzdvihnúť kľúče a my sa postaráme o vaše matrace.

U nás ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a maximálne profesionálne. K domácemu čisteniu matracov si môžete doobjednať aj ďalšie upratovacie a čistiace služby, o ktoré máte záujem.

Objednať čistenie matracov
Hodnotiť článok
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Najnovšie príspevky