Close
Vyberte jazyk
Bratislava Bratislava
Slovensko
Bratislava
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Belarus
Minsk
Czech Republic
Prague Brno
Združene države Amerike
New York
+421 915 543 355
Call center working hours: Od pondelka do soboty, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Call center working hours: Od pondelka do soboty, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Call center working hours: Od pondelka do soboty, 8:00 to 18:00. After 18:00, you can write to us via messengers
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Slovensko
Ukrajina
Lotyšsko
Belarus
Czech Republic
Združene države Amerike

Ponúkame brigádu upratovanie Bratislava

Ponúkame vám brigádu upratovanie Bratislava. Upratovanie bytov a domov. Zarábajte si na brigáde upratovaním popri škole či práci. Dlhodobá brigáda v oblasti upratovania Bratislava.

Hľadáte si časovo flexibilnú brigádu v Bratislave?

Vyskúšajte brigádu v upratovacích službách!

Sme CleanWhale – profesionálna upratovacia spoločnosť. Zameriavame sa na upratovanie bytov, rodinných domov, kancelárií, ale aj iných priestorov. Ponúkame komplexný upratovací servis bytových aj nebytových priestorov.

Profesionálne upratovacie služby vyhľadáva čoraz viac ľudí. O tom svedčí aj popularita výrazov ako napríklad „brigáda upratovanie“, „brigáda bratislava upratovanie“ alebo „upratovanie brigáda bratislava“.

Do nášho tímu hľadáme nové posily. Vyplňte formulár a staňte sa členom nášho tímu profesionálnych upratovačov a upratovačiek. Ponúkame brigádu v oblasti upratovania v Bratislave. Ak aj nemáte s upratovaním žiadne doterajšie profesionálne skúsenosti a upratujete len doma, zaškolíme vás a naučíme všetko potrebné.

Brigáda v upratovacích službách má veľa výhod

Jednoznačne najväčšou výhodou brigády u nás je časová flexibilita. Dostanete prístup do objednávkového systému a sami si vyberiete, kedy chcete pracovať. Je len na vás, ktoré objednávky a požiadavky na upratovanie prijmete a ktoré nie. Brigádu môžete pohodlne vykonávať aj popri škole či iných povinnostiach.

Od našich brigádnikov nevyžadujeme dlhoročné predošlé pracovné skúsenosti s upratovaním. Dostanete od nás výukové materiály a absolvujete školenie, kde sa naučíte všetko potrebné pre vykonávanie upratovania.

Prečo si vybrať brigádu u nás

My zabezpečíme všetko upratovacie vybavenie a čistiace prostriedky. Podpíšeme s vami oficiálnu dohodu o brigádnickej práci. Za brigádu budete dostávať pravidelnú výplatu podľa toho, koľko objednávok vykonáte.

Ak ste aj doteraz pracovali ako upratovač/-ka ako jednotlivec, u nás máte istotu pravidelného príjmu a častých objednávok. Nemusíte viac vypisovať inzeráty typu „hľadám si brigádu upratovanie bratislava“. My nájdeme klientov za vás. Vy len upratujete a o nič iné sa nestaráte. Samozrejme, za svoju prácu dostanete férovo zaplatené. Peniaze našim upratovačom vyplácame väčšinou na kartu v týždňových intervaloch.

Pridajte sa k nám a nájdite si brigádu – upratovanie už dnes.

Objednávka upratovania bytov Bratislava
Hodnotiť článok
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Najnovšie príspevky