Close
Vyberte jazyk
Bratislava Bratislava
Slovensko
Bratislava
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Nemecko
Berlin
Belarus
Minsk
Czech Republic
Prague
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Darčekove Upratovanie Darčekove Upratovanie
Slovensko
Ukrajina
Lotyšsko
Nemecko
Belarus
Czech Republic

Požičovňa tepovačov Bratislava

Potrebujete si požičať tepovač v Bratislave? Využite služby našej požičovňe tepovačov. Požičajte si u nás tepovací stroj. Spoľahlivá požičovňa tepovačov Bratislava.

Tepovanie nábytku je čím ďalej, tým viac populárnejšie vo všetkých domácnostiach. Používanie tepovacích strojov na čistenie nábytku má oproti klasickým spôsobom čistenia nespočetné výhody. Tepovanie:

  • odstraňuje z nábytku prach a alergény,
  • obnovuje vzhľad a oživuje vyblednutú farbu nábytku,
  • predlžuje životnosť vášho nábytku,
  • je bezpečné a šetrné, nevyžaduje použitie agresívnych chemikálií,
  • je rýchle a efektívne.

Hlavnou nevýhodou je však vysoká cena tepovačov. Tepovací stroj sa kvôli pár kusom nábytku nikomu kupovať neoplatí. Našťastie, existujú takzvané požičovne tepovačov. V nich si môžete tepovač požičať na určitú dobu, kým nevyčistíte to, čo potrebujete.

Požičovne tepovačov sú oproti klasickým tepovacím službám výhodné v tom, že platíte len za samotný tepovací stroj, nie za prácu. Nie sú však vhodné pre niekoho, kto nemá s tepovaním žiadne skúsenosti. Ak teda viete s tepovacími strojmi dobre narábať a chcete si váš čalúnený nábytok či koberce vyčistiť sami, využite služby našej požičovne tepovačov!

Požičovňa tepovačov Bratislava

Kvalitné tepovacie stroje a vybavenie nepatria práve medzi najlacnejšie záležitosti. Preto veľa ľudí, ktorí chcú mať gauč či matrac dokonale čistý a pritom nepotrebujú, aby za nich prácu urobil niekto iný, využíva služby požičovne tepovačov.

O populárnosti tejto služby svedčí aj množstvo vyhľadávaní výrazov typu : „požičovňa tepovačov trenčín“ , „požičovňa tepovačov žilina“ alebo „požičovňa tepovačov hlohovec“ na Googli. Možno ste ani netušili, koľko rôznych požičovní tepovačov na Slovensku existuje!

Naša požičovňa tepovačov CleanWhale v Bratislave disponuje tepovacími strojmi prvotriednej kvality. Tepovače vám zapožičiame na vami potrebnú dobu za výhodné ceny dostupné pre každého.

Tepovacie stroje, ktoré ponúkame v našej požičovni využívajú na upratovanie a čistenie aj naši profesionálne školení upratovači a upratovačky. Všetky tepovače máme osobne odskúšané a preto sa môžete spoľahnúť na ich kvalitu a výkonnosť.

Objednajte si tepovacie vybavenie z našej požičovne tepovačov a presvedčte sa sami o výhodách zapožičiavania si profesionálnych nástrojov.

Objednávka čistenia kobercov a pohoviek
Hodnotiť článok
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Nedávne príspevky na blogu